Jsem jedinečná !!! +kamarádství jak čivava

24. července 2018 v 22:06 | Tahvoina |  Záliby, zájmy a podobně
nameofforest jedinečná
https://liveyourlifelyl.files.wordpress.com/2014/04/mantra-of-the-week_1.jpg

Já jsem jáá. Já jsem jedinečná !!! A líbí se mi to.

Dnes jsem byla inspirována jednou moc moc hezkou pohádkou/příběhem o malé dušičce a sluníčku. (moc doporučuji nejen dětem, protože jsem si z té knížky něco vzala i já)(napsal ji Neale Donald Walsh)
já mám duši nameofforest
https://www.antikvariat-bohumin.cz/images_zbozi/23161_2_big.jpg

Všichni jsme jedineční. I já jsem jedinečná (pro neznalce: ne nějak nadřazená nebo něco tak, ptorože jedineční jsme všichni jen každý v něčem jiném). Malá duše z knížky chtěla být odpouštějící, jiná duše byla přítelská.
Já bych chtěla být šťastná duše. Být šťastná (což jsem) a taky dělat lidi kolem sebe šťastnými. Hele, třeba každý, kdo uvidí čivavu se hned začne usmívat a je celý naměkko a šťastný, tak nějak plný lásky a radosti z (obyčejného) života. Taky bych chtěla být takovou lidskou čivavou. Stačí být přátelskou čivavou a hned máte kamarády (+další možnosti být šťastný). Třeba dnes jsem vyšla se svým čivaváčkem ven a hned k němu rovnou čtyři holky z Itálie.
Rady do života: když chcete mít kamarády je fajn býti komunikativní, usměvavý a pro případ nebát se angličtiny nebo cizích jazyků.
Když nejste nějak komunikativní tak postupujte podle mého účinného návodu: překonejte se! Ne nuceně, berte to jako výzvu.
Nechci se teď nějak chválit (stejně se právě teď chválím) , ale v poslední době jsem se hodně zlepšila v angličtině a šikne se to skoro furt.
civava nameofforesthttp://visihow.com/images/5/55/Meme_Because_a_happy_chihuahua_means_a_happy_you.jpg

Co když vím, kdo jsem?

To je další otázka (kterou se ptala i malá duše). Když už to víš/víte tak žijte tak! Buďte tím kým jste. Jasně, jak to, že nejste tím kým vlastně jste? Trochu šílené. Pokud jste šťastná duše, buďte happy.

Krásný den vám přeji já.Smějící se
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama