Přestávka a 4

4. června 2018 v 19:22 | Tahvoina |  Anti fantazie
Tak jo, na několik měsíců jsem se od blogu vzdálila, poctivě chodila do školy i o výkendech na nalejvárny a pak přes týden psala testy, ale tak žiju a škola není takový zabiják, jak se mi často (a myslím, že nejen mně) zdá.
Po tak dlouhé přestávce se toho stalo skutečně hodně. Vrátila jsem se k Transformers, pěčetla Čtyřku, Divergenci a teď si plánuji ledabyle prolistovat Spad od Františka Kotlety (který ani neexistuje, protože spisovatel/é nezadal/i své jména/a)
Jééé a právě jsem si všimla, že tématem týdne je Srdce na pravém místě, takže na to možná něco napíšu. Na to se bude dát něco napsat. Snad. Pokut si najdu čas, protože ještě plánuju šít šatičky, odjet na výlet na kole, být chvíli ve škole a tvářit se, že se vzdělávám, ale teď stejně to učení všichni jenom předstíráme a ještě si připočítám, že strávím chvíle s nějakou náhodně objevenou náhodičkou, která stejně neexistje, protože náhodičky jsou zřejmě nesmysl a to už náhoda není, takže se nezamotejte do téhle dlouhatánské větičky, ve které jsou čtyři citoslovce. Jo, jako ta knížka. To víte: jedna až tři byli obsazené.Mrkající Jinak mimochodem, tu kníždu doporučuji, připadá mi zajímavější než slavná Divergence. Taky bych si (taky mimochodem) chctěla přečíst tu novou sérii od Veronici Roth: Carve the Mark.
nameofforesthttp://ebook-dl.com/pictures/books/four-a-divergent-collection-veronica-roth(www.ebook-dl.com)_Large.jpg

Děkuju, že se ještě najde někdo, kdo si občas koukne na tenhle blog. Krásný zbytek dne přeji já Usmívající se. Bumblebee je nej :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama