Neklasická klasika

12. dubna 2016 v 18:57 | Tahvoina |  Hudba

Adrian von Ziegler- metalově-klasický klasiciska a skladatel soundtracků a různé filmové hudby

Už jsem o Adrianovi napsala dva články (jeden o něm a ten druhý o jeho hudbě doporučuju aby jste si je alespoň prohlídly, aby jste něco věděli o skladateli, který tuto skvělou hudbu skládá). Už jsem psala, že se mi od něho líbí Ancient Storm, Kingdom of Bards, Wolf Blood, Druidic Dreams a několik dalších a tohle bude něco jako druhý díl.

Into Sunlight- album: Requiem

Nejdřív, když sem jí objevila, jsem si myslela, že bude podobná jako My Black Rose, nebo něco takové. Mýlila jsem se, je jiná jako ostatní, je zajímavá, krásná, jemná a skoro nepopsatelná.
requiem

Lunara- album: Feather and Skull

Patří to k emocionální hudbě a nijak inak mi nenapadá jak to popsat. Nejdřív je tam to jemné cingrlátko a pak do toho začne trochu keyboard a celé je to jako usínáni. Pokud bych tuhle píseň měla popsat nkolika slovy, řekla bych: Usínání, spánek, sen, který se nám nelíbil a pak zjištění, že už je ráno a nový den.
lunara

Feather and Skull- album: Requiem

Píseň se jmenuje jako ten album, a mě to nejdřív trochu pletlo a měla jsem pocit, že to bude asi něco zvláštního. Ano je to netypicky typické pro Zieglera a míchají se tam jemnější části s těmi hodně zajímavými.
feather
feather

Spirits of the Wild- album: the Celtic Collection

Trochu mi to připomíná Wolf Blood, až nato, že jemnější. Při téhle písni si pědstavuji divožijící zvířata v krásných slovenských tatranských lesích. Kdoví jestli Ziegler zná Tatry?
spirits

Beautiful Dreams- the Celtic Collection

Je těžko popsát Překrásné Sny. Mě se automaticky vybaví nějaké zvířata a les, v pozadí hory se zasněženými vrcholky a nějaké ty kytky. Pochvalte se do komentů co si představujete vy.
beautiful dreams
Krásný den přeje Tahvoina Usmívající se Dalo by se tady popsat hodně zajímavých písniček, ale nechci vás unudit a prosím koukněte si i jiné články, proto že jsem na těch posledních asi devět měla velikou sledovanost.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama