the Best of Adrian von Ziegler

5. října 2015 v 17:22 | Tahvoina |  Hudba
Nejhorší na tom je, že nikto koho znám neposlouchá hudbu jako já :( Ale znát ji mužete proto ji tady dávám :)

Ancient Storm

orig. Believe it or not, but I wrote this song in 5 hours, I was absolutely glued to it once I started. xD I didn't move away from it for a single second until it was done, not even to eat something (sorry Carina).

překl. Verte tomu alebo nie, túto pieseň som tvoril 5 hodín, bol som na tom prilepený odkedy som začal, nemohol som sa od nej vzdialiť ani na sekundu až dokiaľ to nespravím do konca. Ani som nejedol (prepáč Carina)
Ancient Storm

Kingdom of Bards

Tahle písnička se mi líbila na první poslech. Má akurátní délku 4:28 a hned jsem si představovala nějakou středověkou vesnici, jak vychází slunce, jak se lidi budí ze snu a začíná raní tichý ruch. Skvělá písnička doporučuji :)

Kingdom of Bards

Wolf Blood

Má 3:05 jednoduše řečeno akurátní délka. Já jsem milovnice vlku, tigru a koní takže to tomu dává dalží plusko. Taky jsem si představovala nějaký les v noci, jak to běhají vlci a všechno co k tomu patří :)
Dá se to ohodnotit jenom kladně. Mě se to líbilo a doufám, že se vám to zalíbí a alespoň někdo to bude znát :)
Wolf Blood

Druidic Dreams

Nádherná písnička. Nevím co k tomu více dodat Usmívající se
Druidic Dreams

Circle of Life

Poprvé jsem ji slyšela dnes a líbí se mi na první poslech. Je jemná a zároveň fantazijní :) Je sice na mně moc kytarová ale tady se to hodí :)
Circle of Life

Wild Flower

Taky moc pěkná, jemná, fantazijní a předce má své čaro a není jednotvární. Nemám ráda jednotvárnost proto jsem jí dala do tohohle výběru.

Wild Flower

Land of the Free

Ze začátku jemná pak nastupuje příjemná flétna a všechno. Obrázek, který k té písničce je výstižná i když já si to představuji trochu živější a zelenší. Klidně do komentu pište co si představujete při téhle hudbě. Název písničky je podle mně úplně a celkem výstižný.
Land of the Free

For the King

Adrian von Ziegler navštívil královský dvůr a mile nás překvapil královskými síněmi. Je to dlouhé akurátně 3:29. Doporučuju vyslechnout tuhle píseň.
For the King

Evening Breeze a Spring Charm

Jsou to dvě z ročních období. Jsou sice delší ale i Vivaldi je měl dlouhé takže se není na co stěžovat. Je to jemný a úplně výstižný. Jar je budící se příroda a přesně to tam Adrian von Ziegler vystihnul. Jaro je jako ráno, když se probouzíme z hlubin snů. Evening Breeze je podzim a taky to vystihnul. Podzim mi přijde jako večer, kde se nám nechce jít spát a ještě uslišíme nějaké ty vrany krákorat k tomu jede krásná hudba. Prostě je to příjemný, krásný a není co dodat. Určitě si pusťte alespoň začátek tak alespoň první dvě minuty, když nemáte víc času. Ale celý to krásný. Ale k podzimu by se hodilo i Autumn Forest :)
Evening Breeze
Spring Charm
adrian autumn

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama