Rap vs Metal

27. srpna 2015 v 13:46 | Tahvoina |  Hudba
rytmus
Tady tihle žánre se pořát představují rozdílné a předbíhají se, kdo je lepší. Ale když se nad tím zamyslím není v tom takový rozdíl (asi největší je v imidžu- metal- husté háro vs rap hlava většinou dohola).
Oba tihle žánre hudby mají předce něco společného, dá se to taky nazvát, že mají společnou revoluci. V rape lidé taky vyjadřují co cítí ve svém srdci a jak se říká: ČO NA MYSLI TO NA JAZYKU a to isté je aj v metale. Ja osobně mám metal ráda. Ale na rapu se mi vubec nelíbí ty nadávky tak ja na rap kašlu a raděju grawlujem na metalovém koncertě. :) Metal se repřezentuje jako tvrdá hudba kde lidi jenom točí vlasmi a jsou šílení ale není to pravda. Mnoho lidí, když jim spomenu metal představí si nějaké blázny pomalované a vlasaté. No nemám ráda když metal hádžou do jedné kopy. Metalu je mnoho druhu (Death, Křesťanský, Melodic, Folk, Viking,...). A jak řekla i spěvačka Elize Ryd (Hanna Elise Isabella Maj Höstblomma Ryd) popsala jejich styl takhle: "Dance-metal s chuťí death a moderního melodic death metalu." dále spomenula, že jejich hudba je plná pozitívní energie, síly a lásky. :)
Sharlee d AngeloOlof Morck- AmarantheHenrik Englund Willhelmson- Scarpoint, AmarantheAlissa White-Gluz- The Agonist and Arch EnemyPetri Lindroos- momentálne v Ensiferum a předtím v NortherMarc Hudson- momentálně v DragonForce- Power MetalElize Ryd- Amaranthe
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Akim Akim | E-mail | Web | 27. srpna 2015 v 14:16 | Reagovat

Já mám metal rád pro jeho energii, která z něho srší. Nejraději mám post metal, nu metal, metalcore (hard core) a emo core. Rap a hip hop až na výjimky nemusím, protože mi to všechno přijde jen jako jedna veliká póza, hlavně tady v Čechách. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama