Rap vs Metal

27. srpna 2015 v 13:46 | Tahvoina |  Hudba
rytmus
Tady tihle žánre se pořát představují rozdílné a předbíhají se, kdo je lepší. Ale když se nad tím zamyslím není v tom takový rozdíl (asi největší je v imidžu- metal- husté háro vs rap hlava většinou dohola).
Oba tihle žánre hudby mají předce něco společného, dá se to taky nazvát, že mají společnou revoluci. V rape lidé taky vyjadřují co cítí ve svém srdci a jak se říká: ČO NA MYSLI TO NA JAZYKU a to isté je aj v metale. Ja osobně mám metal ráda. Ale na rapu se mi vubec nelíbí ty nadávky tak ja na rap kašlu a raděju grawlujem na metalovém koncertě. :) Metal se repřezentuje jako tvrdá hudba kde lidi jenom točí vlasmi a jsou šílení ale není to pravda. Mnoho lidí, když jim spomenu metal představí si nějaké blázny pomalované a vlasaté. No nemám ráda když metal hádžou do jedné kopy. Metalu je mnoho druhu (Death, Křesťanský, Melodic, Folk, Viking,...). A jak řekla i spěvačka Elize Ryd (Hanna Elise Isabella Maj Höstblomma Ryd) popsala jejich styl takhle: "Dance-metal s chuťí death a moderního melodic death metalu." dále spomenula, že jejich hudba je plná pozitívní energie, síly a lásky. :)
Sharlee d AngeloOlof Morck- AmarantheHenrik Englund Willhelmson- Scarpoint, AmarantheAlissa White-Gluz- The Agonist and Arch EnemyPetri Lindroos- momentálne v Ensiferum a předtím v NortherMarc Hudson- momentálně v DragonForce- Power MetalElize Ryd- Amaranthe
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Akim Akim | E-mail | Web | 27. srpna 2015 v 14:16 | Reagovat

Já mám metal rád pro jeho energii, která z něho srší. Nejraději mám post metal, nu metal, metalcore (hard core) a emo core. Rap a hip hop až na výjimky nemusím, protože mi to všechno přijde jen jako jedna veliká póza, hlavně tady v Čechách. :-)

2 Philipatrog Philipatrog | E-mail | Web | 29. listopadu 2017 v 18:01 | Reagovat

ome people, especially those running on busy daily schedules tend to use the pills to help maintain weight since they can not afford to follow all the diet programs. This is not advised. It is recommended that one seek advice from a professional in this field before using the pills. This can save one from many dangers associated with the misuse.

The diet pills should always be taken whole. Some people tend to divide the pills to serve a longer period of time. This is not advised and can lead to ineffectiveness. If it is required that one takes a complete tablet, it means that a certain amount of the ingredients are required to achieve the desired goal. It is also recommended that one does not crush the pill and dissolve it in beverages. Chemicals found in beverages have the potential of neutralizing the desired nutrients in the pill thereby leading to ineffectiveness. The best way to take the tablets is swallowing them whole with a glass of water.

<a href=https://www.cialissansordonnancefr24.com/prix-cialis-laboratoire-lilly/>https://www.cialissansordonnancefr24.com/prix-cialis-laboratoire-lilly/</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama